Zastanawiasz się, czy tanie bramy garażowe to, aby na pewno dobry wybór? Jak dużo oszczędzisz wybierając najtańsze bramy i jakie konsekwencje tego wyboru czekają Cię w przyszłości? Rozważmy wspólnie ten problem i spróbujmy wypracować konsensus.

Wbrew pozorom wybór bramy garażowej dobrej klasy, występującej do tego w korzystnej cenie nie jest prostym zadaniem. W samym tylko Lublinie, mamy ponad kilkudziesięciu przedstawicieli prowadzących sprzedaż bram garażowych w swoich placówkach. Jeśli weźmiemy pod uwagę cale województwo lubelskie robi się już tego całkiem sporo, a przecież nikt nie ogranicza nas do wyboru firmy także z poza regionu.

Każda firma działająca w tym biznesie, zawsze stara się aby oferta skierowana do swoich klientów była jak najbardziej atrakcyjna. Jak w każdej branży przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą bram konkurują na dwóch płaszczyznach.

  • Kryterium ceny bram
  • Kryterium jakości

Tych dwóch zagadnień najczęściej nie da się połączyć, tak aby wypracować złoty środek. W zdecydowanej większości przypadków producent stawiający na tanie bramy garażowe siłą rzeczy choć w małym stopniu musi zrezygnować z ich jakości. Oczywiście w drugą stronę występuje identyczna zależność. Jeśli sprzedający stawia na najlepsze, a przynajmniej dobre bramy garażowe – ich cena nie będzie najniższa.

Tanio, albo dobrze – jak wybrać bramę garażową?

Brama garażowa 2500 x, Brama garażowa 2600 x, Brama garażowa 2800x, Brama garażowa 3000 xJako społeczeństwo musimy w końcu przyjąć do wiadomości, że nie da się dobrze i tanio. Musimy wybrać między jedną, a drugą wartością. Oferty wyśrodkowane nie wróżą najczęściej niczego dobrego. W przypadku zakupu bramy, która ma służyć nam i przede wszystkim wyglądać przez długie lata – najlepiej mimo wszystko zapomnieć o cenie i kierować się wyłącznie kryterium jakości. Dlaczego?

Różnica w jakości materiałów zastosowanych do poszczególnych bram jak i samej automatyki może być spora. To czego nie widać na pierwszy rzut oka, może uwidocznić się w przeciągu najbliższych lat użytkowania bramy. Jeszcze gorzej (a paradoksalnie może i lepiej), jeśli wady tanich materiałów wyjdą po pierwszej zimie. Brama zacznie ciężej chodzić, skrzypieć, a zastosowana powłoka pękać i odłazić. W chwili zastanowienia, będziemy żałować dokonanego przed laty wyboru. W końcu dokładając jedyne kilkaset złotych mogliśmy kupić bramę garażową wysokiej jakości z którą z pewnością nie działoby się nic złego, a przynajmniej nie w tak krótkim czasie.

Tanie bramy garażowe, czy chytry traci dwa razy?

Można oczywiście zrozumieć, że budowa domu i wszelkie materiały budowlane, generują ogromne koszta, jednak musimy mieć na uwadze, że kupując niskiej klasy produkt w przyszłości możemy stracić podwójnie. Fakt ten, tyczy się tak na prawdę wszelkich zakupów których dokonujemy. Tanie bramy garażowe nie koniecznie są więc dobrym pomysłem. Na domu nie warto jest oszczędzać. Oczywiście istnieją bramy garażowe ze średniej półki, tak jak odpowiedniki wszelkich innych towarów. Stanowią one pewnego rodzaju kompromis i choć nie są aż tak niezawodne jak bramy najwyższej klasy – z całą pewnością dają radę w codziennym użytkowaniu.

Z drugiej strony – dobrej klasy bramy garażowe, też mogą ulec awarii już po kilku miesiącach użytkowania. Ot, złośliwość rzeczy martwych. Wybierając jednak dobry produkt – ograniczamy to ryzyko praktycznie do minimum. Warto więc wybrać bramy lepsze, które posłużą nam długo i nie narażą na dodatkowy koszt. Wycenę naszych bram możesz sprawdzić tutaj: wycena bram garażowych, a numer telefonu w zakładce kontakt.

Sprawdź naszą ofertę: bramy garażowe Lublin | bramy przemysłowe 

Bramy garażowe, tanie bramy garażowe

Ostium, to wysokiej klasy bramy garażowe do domu i firmy. Atrakcyjne ceny i sprawny montaż. fot. fotolia.pl

 

Nasi klienci odnaleźli nas szukając haseł takich jak: bramy garażowe Lublin, bramy garażowe Lubartów, bramy, ile bierze monter za montaż bramy.