Napędy do bram marki Sommer – wysoka jakość i precyzja

Oferowane przez nas napędy do bram marki Sommer, to niezawodność, jakość i precyzja za rozsądną cenę. Bramy garażowe Ostium, zostały wyposażone w automatykę Sommer, która cechuje się cichą pracą układu i trwałością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, opracowanych w laboratoriach badawczych napędy do bram Sommer zostały wyposażone w silniki pracujące współbieżnie.

Siłownik bramy garażowej Sommer DuoVisionSommer – to gwarancja Niemieckiej precyzji i niezawodności

Oznacza, to że napęd nie został został zamocowany w jednym punkcie, a porusza się współbieżnie oddając siłę tam, gdzie akurat jest ona potrzebna. Tego typu nowoczesne rozwiązania sprawiają, że Twoja brama garażowa będzie trwalsza i łatwiejsza w konserwacji. Z pewnością docenisz ten fakt, po latach użytkowania.

Automatyczne napędy do bram marki Sommer, to kultura pracy i bezpieczeństwo

Firma Sommer, duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo pracy swoich siłowników. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii Twoja brama garażowa może zostać wyposażona np. w funkcję automatycznego cofania w przypadku napotkania przeszkody.

To ważny mechanizm, który zacznie automatycznie cofać bramę kiedy w jej zasięgu znajdzie się np. dziecko, pies lub dowolna inna przeszkoda z samochodem włącznie. Dzięki zastosowaniu rozwiązania nie grozi Ci, ani Twoim najbliższym przytrzaśnięcie bramą czego i kogokolwiek.

Oczywiście, wszelkie automatyczne napędy firmy Sommer posiadają niezbędne certyfikaty, które potwierdzają jakość wykonania urządzeń w zgodzie z obowiązującymi standardami i wskazaniami.

Przejdź do oferty:

bramy garażowe | bramy przemysłowe

Bramy Garażowe Ostium
Al. Jana Pawła II 54, 21-010 Łęczna
tel. 536 295 295

Wyceń swoją bramę garażową:

    Jakiej bramy garażowej potrzebujesz? Otwieranej ręcznie, czy też automatycznej - sterowanej na pilota?

    Brama ręcznaBrama automatyczna