Bramy przemysłowe Ostium

Wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalność, niezawodność i wytrzymałość - postaw na wysokiej klasy bramy przemysłowe Ostium. Oferujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę. Montaż i serwis bram w promieniu 150 km od Lublina.

Bramy przemysłowe idealne dla profesjonalistów

Magazyn, warsztat samochodowy, fabryka, czy obiekt handlowy. W każdym z tych budynków możesz zamontować wysokiej jakości bramy przemysłowe dostępne w ofercie naszej firmy.

Dzięki swojej funkcjonalności segmentówki przemysłowe Ostium ułatwiają transfer towarów i ich rozładunek. Cokolwiek znajdzie się w Twoim magazynie, bądź garażu od teraz będzie należycie chronione. Wysoka jakości użytych do budowy materiałów i precyzja wykonania sprawia, że nasze produkty cieszą się dużym uznaniem klientów.

Przykładowe zdjęcia bram przemysłowych

Bramy przemysłowe Lublin. Przykłady zastosowania bram przemysłowych. fot. fotolia.pl

Producent bram przemysłowych Lublin - przykładowa brama przemysłowa. fot. fotolia.pl

Bramy przemysłowe Lubartów Łęczna Chełm - przykłady bram przemysłowych. fot. fotolia.pl

Przykładowe bramy przemysłowe w budynkach gospodarczych. fot. fotolia.pl

Bramy przemysłowe Lublin Łęczna Lubartów

Specyfikacja techniczna bram przemysłowych:

Nasze bramy przemysłowe wykonaliśmy z ocynkowanych ogniowo paneli segmenowych o gubości 40 mm.
Ich płaszcz dostępny w strukturze gładkiej, woodgrain i stucco wypełniony jest pianką poliuretanową, która dodatkowo stanowi świetny materiał izolacyjny.
Elementy ruchome, prowadnice i zawiasy powstały z wykorzystaniem wysokiej jakości stali, co zapewnia im dodatkową wytrzymałość.
Wszystko to, w połączeniu z opcjonalną automatyką niezawodnej firmy Sommer daje Ci gwarancję wyboru jednych z najlepszych bram przemysłowych na rynku.

W ofercie Ostium znajdują się:

- Panele przemysłowe w szerokiej gamie kolorów, których grubość sekcji wynosi 40 mm, a ich wysokość to 500 mm, lub 610 mm.
- Panele garażowe (z zabezpieczeniem) w szerokiej gamie kolorów, których grubość sekcji wynosi 40 mm, a ich wysokość to 500 mm, lub 610 mm.
- Inne warianty i modyfikację dostępne są na zamówienie.

Dostępne kolory bram

Nasze bramy garażowe dostępne są w kilkunastu modnych kolorach, nowoczesnych strukturach i rodzajach przetłoczeń. U nas każdy znajdzie odpowiednie i współgrające z całością budynku rozwiązanie.



Wzornik bram garażowych Ostium. Kolory bram garażowych

Bramy przemysłowe Lublin - zadzwoń lub napisz i skorzystaj z naszej oferty dla profesjonalistów. Wybierz najwyższej klasy bramy przemysłowe Ostium i już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. 

Zadzwoń i zapytaj nas o swoją nową bramę!

 

tel. 536 295 295

 

Posiadamy montażystów na terenie całego województwa lubelskiego, dzięki czemu w krótkim czasie możesz cieszyć się swoją nową bramą do garażu.