Montaż bramy garażowej u klienta w Milejowie

Montaż bramy u klienta w Milejowie przebiegał dosyć sprawnie. Obyło się bez większych niespodzianek. Cała instalacja bramy przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze za sprawą ogromnego poczucia humoru naszego klienta, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy.

Przejdź do oferty: bramy garażowe | ceny i wycena bram

Milejów jest oddalony od Łęcznej zaledwie kilkanaście kilometrów, a to zwiastowało szybkie dotarcie na budowę klienta. Pod domem zjawiliśmy się punkt ósma, czyli dokładnie o godzinie na którą umówiliśmy się z klientem. Szybkie rozeznanie, jeszcze jeden pomiar i upewnienie się, czy aby na pewno wszystko jest w najlepszym porządku. Mogliśmy przystąpić do pracy. Od samego początku wszystko przebiegało sprawnie i bez najmniejszych niespodzianek. W końcu jesteśmy profesjonalistami, a pomiary zostały przeprowadzone wzorcowo.

Nasz klient z Milejowa, wybrał automatyczną bramę garażową sterowaną pilotem w dosyć popularnym rozmiarze 2500 cm.  Kolor bramy, to dąb rustykalny który idealnie spasował się z elewacją domu. Sami byliśmy pod wielkim wrażeniem gustu klienta. Dobrał kolor idealnie, chociaż możemy podejrzewać że duża w tym zasługa jego żony. Automatyka, to oczywiście osprzęt firmy Sommer, którego używamy w naszych bramach. Cechuje się niezawodnością i wygodą użytkowania.

Bramy garażowe Milejów. Rysunek techniczny bramy garażowej. fot. fotolia.plMontaż bramy przebiegał w niesamowitej atmosferze

Nasz klient okazał się przesympatycznym, miłym i pełnym poczucia humoru człowiekiem. Co jakiś czas z jego ust padały kolejne dowcipy po których nie mogliśmy się powstrzymać ze śmiechu. Musimy przyznać, że ten Pan ma olbrzymi dar i zgodnie stwierdzamy, że lepszych już dawno nie słyszeliśmy. Właściciel wspomagał nas również w samym montażu, do którego nie miał najmniejszych zastrzeżeń. Po zamontowaniu jego brama garażowa była gotowa do użytku. Chodziła perfekcyjnie. Porozmawialiśmy jeszcze chwilę i zaczeliśmy się zbierać. Kolejny montaż bramy w Lubartowie.

Bramy Garażowe Ostium w atrakcyjnej cenie

Szukasz bramy garażowej najwyższej klasy? Sprawdź naszą ofertę: bramy garażowe - oferta i umów się na pomiar.

Producent Bram Garażowych
21-010 Łęczna, Al Jana Pawła II 54
tel. 536 295 295