Bramy segmentowe wymiary potrzebne do wyceny i montażu

Bramy segmentowe wymiary do wyceny znajdziesz na załączonym poniżej schemacie. Abyśmy wstępnie mogli wycenić Twoją nową bramę segmentową wystarczy, że podasz nam jedynie trzy niezbędne wymiary. Będą to kolejno:

 • Szerokość bramy (A)
 • Wysokość bramy (B)
 • Wysokość nadproża (C)

  Jakiej bramy garażowej potrzebujesz? Otwieranej ręcznie, czy też automatycznej - sterowanej na pilota?

  Brama ręcznaBrama automatyczna

  Bramy segmentowe wymiary do wyceny.

  Na podstawie podanych wymiarów jesteśmy w stanie przygotować przygotować wstępną i podstawową wycenę. Nie znamy bowiem jeszcze wielu szczegółów, które mogą wpłynąć na cenę. Jeśli chcesz np, aby w bramie zamontowany był napęd, dzięki któremu możesz sterować mechanizmem z wykorzystaniem pilota, lub chciałbyś dodatkowe uszczelnienia – cena będzie odpowienio wyższa.

  Mimo wszystko, wymiary bramy segmentowej które podajesz w formularzu wyceny – pozwolą skutecznie oszacować cenę z montażem w pełni funkcjonalnego produktu, który będzie służył Ci przez długie lata.

  Proponujemy jednak poświęcić dodatkową minutę i w polu dodatkowe informacje, oprócz wymiarów bramy segmentowej opisać dodatki na których Ci zależy. Informacje te sprawią, że będziemy w stanie podać Ci dokładną cenę za model który najbardziej odpowie Twoim oczekiwaniom.

  Wymiary bram segmentowych wpływają na cenę

  Oczywiście, wymiar bramy segmentowej będzie miał znaczący wpływ na cenę. Im otwór garażowy większy – tym więcej materiału musimy zużyć do jej przygotowania. Oferujemy jednak konkurencyjne ceny, co w zestawieniu z wysoką jakością naszych bram stanowi bardzo atrakcyjną ofertę.

  Brama segmentowa o dużych wymiarach zastosowana w nowo budowanym budynku przemysłowym

  Najpopularniejsze wymiary bram

  Obecnie najczęściej stosuje się wymiary bram segmentowych o rozmiarach: od 2 do 5,5 metra szerokości i od 2 do 3,5 metrów wysokości. Przed zamówieniem należy dokładnie zmierzyć rozmiar otworu garażowego, tak aby montaż mógł odbyć się bezproblemowo. W tym celu najlepiej skontaktować się z producentem bram garażowych lub punktem sprzedaży, którty podpowie jak prawidłowo wymierzyć garaż lub montażysta podjedzie na pomiar.

  Dlaczego warto wybrać bramy garażowe Ostium?

  Ostium, to producent bram segmentowych stawiający na najwyższą jakość swoich produktów. Przykuwamy dużą wagę do każdego detalu i niezawodności naszych segmentówek. Produkujemy bramy garażowe i bramy przemysłowe, które z powodzeniem zastosujesz w każdego rodzaju budynku. Podaj nam więc wymiary bramy segmentowej i poznaj jej cenę jeszcze dziś!

   Jakiej bramy garażowej potrzebujesz? Otwieranej ręcznie, czy też automatycznej - sterowanej na pilota?

   Brama ręcznaBrama automatyczna

   Wymiary bramy segmentowej sprawiają, że rozładunek towaru jest znacznie ułatwiony

   Wymiary bramy w pdf

   Zobacz również:

   Tagi: Bramy segmentowe wymiary, producenci bram garażowych, segmentowe bramy, rozmiary, ceny, wymiar