Bramy garażowe Lublin Lubartów Łęczna

Brama garażowa z napędem

Brama garażowa z napędem, to najwyższy komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej automatyki do bram otworzysz swój garaż za pomocą pilota bez wysiadania i bezpośrednio z wnętrza swojego samochodu. Ostium, to bramy garażowe z napędem elektrycznym marki Sommer, który cechuje wysoka jakość wykonania. Niemiecka precyzja, dzięki której masz zapewniony spokój użytkowania przez długie lata. 

Jakie korzyści daje brama garażowa z napędem?

  • Dzięki zastosowaniu elektronicznego napędu w bramie nie musisz opuszczać swojego pojazdu, aby otworzyć drzwi garażowe. Tym samym w żadnej chwili nie straszne są Ci warunki atmosferyczne jakie akurat panują na zewnątrz auta. Deszcz i śnieg, nie zmoczą już więcej Twojej głowy.
  • Korzystając z napędu bramy, za pomocą pilota zdalnego sterowania możesz zamknąć garaż nawet kiedy znajdziesz się ze swoimi zakupami, lub śpiącym na rękach dzieckiem w salonie. Wystarczy, że wciśniesz odpowiedni przycisk, a uchylna brama domknie się automatycznie. Prawda, że wygodne?
  • Brama garażowa z napędem, to idealne rozwiązanie jeśli z garażu korzysta kobieta. Co prawda, otwieranie bramy nie jest w żaden sposób kłopotliwe, jednak kobiety szczególnie tej filigranowej postury na pewno docenią fakt iż nie muszą wytężać się otwierając bramę.

Ile kosztują bramy garażowe z napędem?

Bramy garażowe z napędem są droższe niż w przypadku bram bez montowanej automatyki. Na cenę wpływa kilka czynników, pośród których najważniejszy jest wymiar bramy. Siłowniki i osprzęt, są bowiem dobierane w zależności od wielkości (ciężaru) bramy. W Ostium, stosujemy automatykę niemieckiej firmy Sommer. Jest to idealne dopełnienie wysokiej jakości naszych produktów. Nasze bramy garażowe, to synonim klasy i niezawodności. 

Brama garażowa z napędemBramy garażowe z napędem Sommer

Brama garażowa, to element który wpływa zarówno na odbiór wizualny domu, jak i na jego bezpieczeństwo. Automatyczne bramy Ostium, dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej klasy materiałów dadzą Ci również poczucie większego bezpieczeństwa.

Brama garażowa 2500 x, Brama garażowa 2600 x, Brama garażowa 2800x, Brama garażowa 3000 x

Montujemy nasze bramy garażowe z napędem na terenie całego województwa lubelskiego. Zapewniamy szybki termin realizacji i sprawny montaż.

Przejdź do formularza wyceny bram lub zadzwoń i zapytaj o cenę:

tel. 536 295 295

Nasi goście znaleźli nas za pomocą takich haseł jak: bramy garażowe Lublin, bramy automatyczne, bramy Lubartów, bramy garażowe z napędem