Bramy przemysłowe Ostium

Wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalność, niezawodność i wytrzymałość - postaw na wysokiej klasy bramy przemysłowe Ostium. Oferujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Bramy przemysłowe idealne dla profesjonalistów

Magazyn, warsztat samochodowy, fabryka, czy obiekt handlowy. W każdym z tych budynków możesz zamontować wysokiej jakości bramy przemysłowe dostępne w ofercie naszej firmy.

Dzięki swojej funkcjonalności segmentówki przemysłowe Ostium ułatwiają transfer towarów i ich rozładunek. Cokolwiek znajdzie się w Twoim magazynie, bądź garażu od teraz będzie należycie chronione. Wysoka jakości użytych do budowy materiałów i precyzja wykonania sprawia, że nasze produkty cieszą się dużym uznaniem klientów.

Wysoka jakość

Wysoka jakość naszych bram w połączeniu z najlepszymi napędami, to niezawodność w działaniu przez długie lata!

Atrakcyjny cennik

Oferujemy nasze bramy w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, dzięki czemu nie ucierpi Twój portfel.

Sprawny serwis

Dobry serwis, to w biznesie podstawa - dlatego nie musisz martwić się o jego jakość. Jesteśmy profesjonalistami!

Przykładowe zdjęcia zastosowania bram przemysłowych

Bramy przemysłowe Lublin. Przykłady zastosowania bram przemysłowych. fot. fotolia.pl

Producent bram przemysłowych Lublin - przykładowa brama przemysłowa. fot. fotolia.pl

Bramy przemysłowe Lubartów Łęczna Chełm - przykłady bram przemysłowych. fot. fotolia.pl

Przykładowe bramy przemysłowe w budynkach gospodarczych. fot. fotolia.pl

Bramy przemysłowe Lublin Łęczna Lubartów

Bramy przemysłowe - specyfikacja

Nasze bramy przemysłowe wykonaliśmy z ocynkowanych ogniowo paneli segmenowych o gubości 40 mm.
Ich płaszcz dostępny w strukturze gładkiej, woodgrain i stucco wypełniony jest pianką poliuretanową, która dodatkowo stanowi świetny materiał izolacyjny.
Elementy ruchome, prowadnice i zawiasy powstały z wykorzystaniem wysokiej jakości stali, co zapewnia im dodatkową wytrzymałość.
Wszystko to, w połączeniu z opcjonalną automatyką niezawodnej firmy Sommer daje Ci gwarancję wyboru jednych z najlepszych bram przemysłowych na rynku.

W ofercie Ostium znajdują się:

- Panele przemysłowe w szerokiej gamie kolorów, których grubość sekcji wynosi 40 mm, a ich wysokość to 500 mm, lub 610 mm.
- Panele garażowe (z zabezpieczeniem) w szerokiej gamie kolorów, których grubość sekcji wynosi 40 mm, a ich wysokość to 500 mm, lub 610 mm.
- Inne warianty i modyfikację dostępne są na zamówienie.

Dostępne kolory bram

Nasze bramy garażowe dostępne są w kilkunastu modnych kolorach, nowoczesnych strukturach i rodzajach przetłoczeń. U nas każdy znajdzie odpowiednie i współgrające z całością budynku rozwiązanie.Wzornik bram garażowych Ostium. Kolory bram garażowych

Film prezentuje w jaki sposób otwiera się brama przemysłowa sterowana pilotem. Bramę napędza napęd niemieckiej marki Sommer, którą cechuje niezawodność i precyzja wykonania.

Piloty do bram przemysłowych

Czterokanałowy pilot do bram pozwala na zaprogramowanie np. rolet zewnętrznych i bramy wjazdowej na teren zakładu. Dzięki takiemu podejściu, możesz zrezygnować z noszenia kilku pilotów i mieć przy sobie tylko jeden. 

Nasze bramy segmentowe możesz też otwierać/zamykać za pomocą telefonu komórkowego wyposażonego w system Android lub OS.

Producent bram przemysłowych Ostium

Bramy przemysłowe Lublin - zadzwoń lub napisz i skorzystaj z naszej oferty dla profesjonalistów. Wybierz najwyższej klasy bramy przemysłowe Ostium i już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Ostium, to producent bram przemysłowych z Łęcznej, oddalonej o niespełna 20 km od stolicy regionu - Lublina. Dzięki świetnemu połączeniu drogowemu i lokalizacji miasta jesteśmy w stanie sprawnie dostarczyć nasze bramy do dowolnego punktu w województwie lubelskim!

Zadzwoń i zapytaj nas o swoją nową bramę!

 

tel. 536 295 295

 

Posiadamy montażystów na terenie całego województwa lubelskiego, dzięki czemu w krótkim czasie możesz cieszyć się swoją nową bramą przemysłową!

Dlaczego warto wybrać nasze segmentowe bramy przemysłowe?

Bramy przemysłowe Ostium, to solidna i wytrzymała konstrukcja która sprawdzi się w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów takich jak panele, prowadnice,  sprężyny, uchwyty i napędy do bram - nasze bramy pozostają niezawodne przez długie lata.

Chcesz zamontować bezpieczną, solidną i nowoczesną bramę w warsztacie, hali przemysłowej, magazynie lub dowolnym innym budynku gospodarczym - postaw na jakość. Postaw na Ostium.

Rodzaje przetłoczeń bramy przemysłowe

  Jakiej bramy garażowej potrzebujesz? Otwieranej ręcznie, czy też automatycznej - sterowanej na pilota?

  Brama ręcznaBrama automatyczna

  Jak działają segmentowe bramy przemysłowe?

  Wybierz przemysłową bramę segmentową, jeśli potrzebujesz nowoczesnych i solidnych rozwiązań. Brama przemysłowa, otwiera się pionowo ku górze, składając poszczególne segmenty panelu i chowając je po prowadnicach pod sufitem pomieszczenia w którym została zamontowana. Taki sposób działania, sprawia że nie jest wymagane miejsce przed wjazdem do garażu. Dzięki temu bramy przemysłowe mogą zostać zamontowane w niemal każdym rodzaju budynku.

  Brama zamyka i otwiera się ręcznie lub za pomocą dedykowanej automatyki, której moc zostaje dobrana w zależności od potrzeb. Wpływa na nią m.in. wielkość, a więc i waga bramy. Niezawodne napędy do bram, które stosujemy sprawią, że Twoja brama będzie pracować zawsze i w każdych warunkach.

  Zadzwoń teraz i zapytaj o szczegóły i ceny

  tel. 536 295 295