Bramy garażowe Lublin Lubartów Łęczna

Bramy garażowe 2400 x, 2500 x, 2600 x, 3000 x

Oferujemy bramy garażowe w wymiarach 2400 x, 2500 x, 2600 x, 3000 x, oraz inne standardowe szerokości bram. W krótkim czasie przygotujemy również bramy produkowane pod konkretny wymiar Państwa garażu. Bramy Ostium, cechuje wysoka jakość wykonania i niezawodność, dzięki której sprawdzą się one w każdych warunkach.

Bramy garażowe 2400 x

Szerokość bramy 2400 x, pozwala zamontować ją w małych garażach i we wszystkich mniejszych pomieszczeniach, które ze względu na swoją specyfikę nie pozwalają na montaż bramy o większych wymiarach.

 

Bramy garażowe 2500 x

Bramy garażowe 2500 x, idealnie nadają się do montażu we wszystkich budynkach o mniejszej szerokości otworu, tam gdzie nie ma możliwości zamontowania większej bramy.

 

Bramy garażowe 2600 x

Bramy garażowe 2600 x, montowane w mniejszych garażach i pomieszczeniach gospodarczych. Idealne w przypadku małych i średniej wielkości otworów wjazdowych.

 

Bramy garażowe 3000 x

Bramy garażowe 3000 x, idealna szerokość zapewniająca komfort użytkowania garażu. Dzięki dużemu otworowi wjazd do pomieszczenia nie stanowi problemu.

 

Najwyższa jakość bram garażowych

 

Nasze bramy garażowe w podanych wyżej wymiarach, jak również w dowolnym innym rozmiarze - oferujemy z pełną automatyką niezawodnej firmy Sommer. Stawiamy na najwyższą jakość. Z tego powodu przywiązujemy dużą uwagę do wykonania takich elementów jak prowadnice, panele garażowe i samego osprzętu sterującego bramą. 

Nasze produkty objęte są pięcioletnią gwarancją i cieszą się wysokim uznaniem wśród kupujących. Są również chętnie polecane przez zadowolonych klientów. Dzięki wyjątkowej stylistyce Ostium pasują idealnie do nowoczesnych domów. Sprawdzą się też świetnie w przypadku bardziej klasycznych projektów.

 

Bramy garażowe 2400 x, Bramy garażowe 2500 x, Bramy garażowe 2600 x, Bramy garażowe 3000 xWymiary bram garażowych z gwarancją.

Brama garażowa, to element który wpływa zarówno na odbiór wizualny domu, jak i na jego bezpieczeństwo. Automatyczne bramy Ostium, dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej klasy materiałów dadzą Ci również poczucie większego bezpieczeństwa.

Brama garażowa 2500 x, Brama garażowa 2600 x, Brama garażowa 2800x, Brama garażowa 3000 x

Potrzebna Ci brama garażowa w dowolnym rozmiarze?

Przejdź do naszego formularza wyceny bram, a poznasz cenę jeszcze tego samego dnia. Na podstawie podanych przez Ciebie wymiarów otworu garażowego dobierzemy dla Ciebie idealną bramę. Oferujemy wiele atrakcyjnych kolorów paneli garażowych i konkurencyjne ceny. W ofercie posiadamy segmentowe bramy garażowe i bramy przemysłowe.

Ostium, to nowoczesne i wysokiej jakości bramy uchylne!

Zadzwoń teraz i zapytaj o szczegóły.

tel. 536 295 295

Montaż bram prowadzimy na terenie całego województwa lubelskiego. Zapewniamy szybkie terminy realizacji.

 

Potrzebna Ci brama garażowa w dowolnym rozmiarze?

    Jakiej bramy garażowej potrzebujesz? Otwieranej ręcznie, czy też automatycznej - sterowanej na pilota?

    Brama ręcznaBrama automatyczna