Bramy garażowe Lublin Lubartów Łęczna

Wysokiej klasy bramy garażowe Ostium

Postaw na jakość. Wybierz wyjątkowe bramy garażowe, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Wybierz bramę garażową, która zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo

Oferujemy najlepsze bramy garażowe, które zapewnią Ci wysoki komfort użytkowania i poprawią bezpieczeństwo, a dzięki perfekcyjnemu wykonaniu z dbałością o każdy detal będą Ci służyć przez długie lata. Produkowane przy użyciu nowoczesnych technologii Ostium cechuje wysoka jakość i niezawodność. Właśnie dlatego są one tak często polecane przez użytkowników w całej Polsce.

Segmentowe bramy garażowe cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Budowa domu, czy modernizacja garażu wyzwala w klientach potrzebę znalezienia bramy idealnej, która oprócz walorów estetycznych zapewnia wysoki komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

I właśnie dlatego nasze produkty spisują się wyśmienicie. Różnią się one od siebie wielkością i kolorystyką, automatyką czy zastosowanymi przy budowie płaszcza rodzajami przetłoczeń. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów i precyzji wykonania zatrzymują ciepło wewnątrz garażu i skutecznie tłumią dźwięk.

Bramy Garażowe - producent bram garażowych i przemysłowych. Punkt sprzedaży Lublin. Ilustracja przedstawia rysunek techniczny bramy garażowej. fot. fotolia.pl

Bramy garażowe Lublin. Najwyższa jakość bram garażowych.Bramy garażowe Lublin. Segmentowe bramy najwyższej jakości - 5 lat gwarancji.

Bramy garażowe Lublin, Bramy garażowe Lubartów

Specyfikacja techniczna bram:

Nasze bramy garażowe wykonaliśmy z ocynkowanych ogniowo paneli segmenowych o gubości 40 mm.
Ich płaszcz dostępny w strukturze gładkiej, woodgrain i stucco wypełniony jest pianką poliuretanową, która stanowi świetny materiał izolacyjny.

Elementy ruchome, prowadnice i zawiasy powstały z wykorzystaniem wysokiej jakości stali, co zapewnia im dodatkową wytrzymałość.
Wszystko to, w połączeniu z opcjonalną automatyką niezawodnej firmy Sommer daje Ci gwarancję wyboru jednych z najlepszych bram garażowych na rynku.

W ofercie znajdują się:

 • Panele przemysłowe w szerokiej gamie kolorów, których grubość sekcji wynosi 40 mm, a ich wysokość to 500 mm, lub 610 mm.
 • Panele garażowe (z zabezpieczeniem) w szerokiej gamie kolorów, których grubość sekcji wynosi 40 mm, a ich wysokość to 500 mm, lub 610 mm.
 • Inne warianty i modyfikację dostępne są na specjalne życzenie klienta.

  Jakiej bramy garażowej potrzebujesz? Otwieranej ręcznie, czy też automatycznej - sterowanej na pilota?

  Brama ręcznaBrama automatyczna

  Ostium - Bramy garażowe
  21-010 Łęczna
  Al. Jana Pawła II 54

  Zapewniamy montaż na terenie całego województwa lubelskiego.

  Zadzwoń już teraz!
  tel. 536 295 295