Bramy automatyczne – dlaczego warto kupić bramę z napędem?

Brama garażowa, to już nie tylko kawałek materiału blachopochodnego stanowiącego zamknięcie pomieszczenia garażowego. Oczywiście, zadanie bram ciągle pozostaje takie samo. Chronić oraz osłaniać garaż i to, co w jego wnętrzu przed warunkami atomsferycznymi i nieporządanymi gośćmi.Bramy automatyczne segmentowa garażowa Ostium - zapytaj nas o montaż w Tomaszowie Lubelskim

Dzisiejsze bramy garażowe, są jednak czymś więcej. Stanowią bowiem pewnego rodzaju element designerski. Dobrze dobrana brama potrafi podnieść wartość wizualną i prestiż naszej nieruchomości. Głównie, wstrzelają się tu bramy segmentowe zbudowane z paneli segmentowych, które swoim wyglądem potrafią przyciągnąć uwagę na dłuższą chwilę.

Bramy segmentowe, często wyposażone zostają w automaty, które sterują mechanizmem drzwiowym i pozwalają na otwieranie i zamykanie ich za pomocą pilota. Bramy automatyczne są więc wygodnym rozwiązaniem … dla wszystkich – nie tylko dla wygodnych.

Każdy kto choć raz wypróbuje bramę automatyczną np. u znajomych – nie będzie chciał już powrócić do swojej – ręcznej. Wygoda użytkowania, to zatem kluczowy czynnik sprawiający, że bramy automatyczne cieszą się sporym zainteresowaniem klientów.

Bramy automatyczne z napędem

W bramach segmentowych automatycznych, można zainstalować niemal dowolny rodzaj napędu. Musi on być jednak na tyle mocny, aby bez problemu podnosić i opusczać segmentówkę. W końcu taka konstrukcja potrafi ważyć całkiem sporo.

Duża część osprzętu będzie również wyposażoa w dodatkowe czujniki jak np. automatyczne domykanie, czy blokada w chwili napotkania przeszkody. Nie może też zabraknąć czegoś dla fanów nowinek technicznych. Sterowanie bramą za pomocą aplikacji na telefon z dowolnego miejsca? Nie ma problemu!

Napęd bramy automatycznej

Piloty do bram przemysłowych

 

Wygodę użytkowana takiego rozwiązania każdy doceni na pewno w deszczowe, bądź mroźne dni. Otwieranie bramy z pilota będzie w tym przypadku nieocenione.

Sprawdź nasze bramy automatyczne. Jesteśmy producentem bram segmentowych przykładającym dużą wagę do jakości naszych bram. W Ostium używamy napędów marki Sommer.

    Jakiej bramy garażowej potrzebujesz? Otwieranej ręcznie, czy też automatycznej - sterowanej na pilota?

    Brama ręcznaBrama automatyczna